Blog

Tagasivaade E!7le

Kõigepealt veelkord suured tänud meie toredatele ja ettevõtlikele esinejatele. Ja aitäh ka publikule, keda oli kokku tulnud ca. 60-70 inimest.

Ettekanded olid täis noorust ja huvitavaid ideid ning tekitasid publikus meeldivalt elevust. Sellega võib rahule jääda, kuna Eturunduse! üheks eesmärgiks ongi inimestele uute vaatenurkade tutvustamine ja diskussiooni algatamine.

Endal jäi ettekannetest säravamate pärlitena meelde Andris Reinmani mõttekäik raamatupidamise ebaolulisusest alustava internetipõhise väikeettevõtte tegevuses, mis lühidalt seisnes järgnevas: kinni ei pane teid keegi, kui te raamatupidamisega alguses ei tegele ja hiljem, kui teie firma on juba kasvanud, tegelete sellega niikuinii!

Andris rääkis tr.ee OÜ tegevusest üldse väga kaasakiskuvalt ja paljastas huvitavaid fakte igapäevatööst.

Siim Saksing Mobist rääkis rahvale m-turunduses toimuvast ja suundadest, kuhu mobiiliturundus areneda võiks. Loodan, et asukohapõhise positsioneerimise tehnika turunduskanaline kasutamise ideest saab asja, kuid selleks tuleb eelnevalt lahendada privaatsusega tekkivad probleemid ja leida kompromiss operaatorite ja teenusepakkujate vahel.

Anar Eiskopi ettekande kaudu said kohalolijad aimu riiklike infosüsteemidega seonduvatest probleemidest koos võimalike lahendustega. Erkki Markus rääkis aga sellest, kuidas internetipõlvkonna noored tööd teevad.

Ametivend Tarmo altexist kirjeldas tõususid ja mõõnasid internetiturundajaks saamisel, tuginedes enda senistele kogemusele.

Siiani on laekunud ürituse kohta tagasisidet pea paarikümnelt inimeselt – kes pole veel jõudnud oma arvamust avaldada, võib seda teha siit.

Tagasisidest kokkuvõtvalt niipalju, et viie-palli skaalas on seni esinejate ja kogu ürituse keskmine hinne natuke üle kolme, mis „Jukude” mõistes on päris hea tulemus. Peab tõdema, et „Värske veri!” õpetas siiski „vanale koerale mõned uued trikid” 🙂 .

Lõpetuseks veel tänusõnad Siim Tellerile ja Peeter Marvetile, kelle panus ürituse õnnestumisse oli äärmiselt suur.

Jälgige ka meie Eturundus! arhiivi lehte, kus peatselt on lisaks E!7 presentatsioonide failidele saadaval ka ettekannete helifailid.

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.