Blog

Blogijate eripakkumine: tasuta seminarile Eturundus!11

Tasuta Eturundus!11 – eripakkumine blogijatele!

Kui Sa oled blogipidaja ning sooviksid tasuta Eturundus!11 pääset, siis polegi selleks rohkemat vaja, kui üritust oma blogis korrektsete viidetega promoda.

Et Su elu veelgi lihtsam oleks, võid allolevast tekstist otse copy-paste teha. Kes aga tahab, võib kogu jutu oma sõnadega ise ümber kirjutada.

***

Eturundus!11 seminar 17. jaanuaril 2008

Seekordne Eturundus!11 seminar keskendub interneti kui turundus- ja reklaamikanali paremale ärakasutamisele ning kannab pealkirja “2008 – Hea Internetiturunduse Aasta

Multifunktsionaalne Tanel Talve (WMG) räägib toimivate bännerite tootmisest; Velvet‘i Janno Siimar räägib e-uudiskirjadest; ADM ideoloog Erki Peinar tutvustab hea ja halva kodulehe erinevusi; Robin Gurney pajatab sisustrateegia kujundamisest ning sellest, kas ja kuidas Google universal search sinu elu mõjutama hakkab; Tõnis Hinnosaar selgitab, kuidas statistikast kasulikku infot välja lugeda ja lisaks sellele jõuavad lavale ka Ettevõtlusinkubaator (äri alustamine); Meelis Ojasild (e-masspostituse 10 vihjet) ning kui ajakava kannatab, tutvustab Epp-Kristiina Keerov Google mõju online-PR’le.

Lähem info ja registreerumine altexi kodulehel: http://www.altex.ee/e-turundus-11

***

Aga-aga-aga… me oleme õpivõimelised inimesed ja teeme möödaniku vigadest järeldusi. Ehk seekord palume tõesti läbi lugeda ka antud pakkumisega seonduvad reeglid:

 • Sinu blogi on vähemalt 1 kuu vana ja sisaldab varasemast ka vähemalt kolme sissekannet.
 • Sinu blogil on rohkem lugejaid kui Sa ise ja Su pere. Me ei oota meeletuid masse, ent tahaks statistikale pilgu peale visata (kui Sind blog.tr.ee statistikas näha pole, siis metrix.ee või Google Analyticsi user access – rääkige sellest täpsemalt Tõnisega)
 • Sinu blogi ei tegele millegi seadusevastase või ebaeetilise reklaamimisega (mitte et me paljaid inimesi ei salliks, aga pornograafia ja kanepikasvatus ei ole päris seeee)
 • Sa lingid postituses korrektsed sõnad (Eturundus! ja registreerumine) altexi kodulehe Eturundus! sektsiooni – aadressiks http://www.altex.ee/e-turundus-11
 • Juhul, kui Sa oled otsustanud seminari reklaamiva teksti ümber kirjutada, hoolitsed Sa siiski selle eest, et lingid ja teksti sisu oleks korrektsed, toimivad ja tõesed ning vastaksid SEO reeglitele (head sõnad linkimiseks on “internetiturundus”, “eturundus”, E!11”, Eturundus!11”, “seminar” jne. Halvad sõnad on “siin”, “lisa”, “loe”, “kodukas” jms)
 • Sa mainid ausalt ära, et Sul on antud teate esitamiseks isiklik motivatsioon – kas siis lisad märke “reklaam” või sissekande lõppu teate, et saad postituse eest tasuta pääsme vms. Seda EI pea tegema ainult juhul, kui Sa priipääset välja võtta ehk kasutada ei plaani ja üritust niisama suurest kaasategemise rõõmust promod 🙂
 • Priipääse seminarile kehtib blogi omanikule – selleks tuleks registreeruda (e-mail Kris’ile) ning sinna ka OMA BLOGI URL kirja panna.

  Loading Facebook Comments ...

  There are 6 comments .

  Share Your Thoughts!

  Copyright ©2005-. All Rights Reserved.