Blog

altexi tööpakkumised: programmeerija ja e-maili spetsialist

NB! Täiendus, 08. aprill 2010

Käesolev postitus on kirjutatud 25. juunil 2008 ja tegu ei ole enam aktiivse tööpakkumisega. Infot hetkel altexis olevate vabade töökohtade kohta leiab meie tööpakkumiste lehelt.

Hetkel on käimas kaks aktiivset konkurssi – otsime programmeerijat ning tegusat e-maili turundajat. Lisaks sellele on plaan lähikuudel meie meeskonda veel olulisel määral laiendama hakata. Niisiis, kui soovid kaasa lüüa ühe tegusa veebiagentuuri tegemistes, ent kumbki allolevatest tööpakkumistest päris täpselt Sinu profiilile ei vasta, pole midagi: oma CV ja vabas vormis kirja (selgitustega, mida oskad, mida tahaksid teha ja miks just internet) võid sellegipoolest Tõnise poole teele panna.

PROGRAMMEERIJA:

Sinu tööülesanneteks oleks luua, parendada ja arendada nii meie enda kui meie klientide internetilehti – alates kampaanialehtedest ja lõpetades väga suurte veebikeskkondadega. See tähendab, et hakkad lisaks erinevatele CMS-idele kokku puutuma ka ise nullist koodi kirjutamisega. Ootame, et Sul oleks selles vallas kogemusi ning et Sa oleksid võimeline seda ka tõestama.

Sinult kui inimeselt ootame, et:

  • oskad loovalt mõelda ja iseseisvalt probleeme lahendada ning oled samas vajadusel valmis väga täpselt instruktsioone järgima
  • suudad kinni pidada tähtaegadest ning oskad ka ise reaalseid tähtaegasid anda
  • hindad ausust ja otsekohesust
  • ei murdu väikese (ega suure) stressi käes
  • keskendud pigem “kuidas saab” lahendustele kui põhjustele “miks ei saa”
  • oled optimistlik, elurõõmus ja enesekindel

Ootame Sinult kogemusi ja oskuseid:

  • HTML, CSS, PHP. Kasuks tuleb ka JS ja andmebaaside tundine (SQL).
  • kogemus erinevate CMS’idega (installeerimine, template’de loomine, kohaldused)
  • elementaarne teadmine SEO reeglitest, W3C standarditest, kasutusloogikatest jne
  • hea keeleoskus (eesti ja inglise keel) nii suuliselt kui kirjalikult – me oleme kakskeelne ettevõte!

Plusspunkte teenid, kui:

  • räägid peale eesti ja inglise keele veel mõnda võõrkeelt (näiteks vene keelt)
  • tunned ära võrgukaabli ja saad selle ilma abita oma masinale taha
  • oled julge ja aktiivne suhtleja, kel pole raskusi oma mõtete väljendamisega
  • suudad positiivsena väljuda närvilistest ja keerulistest situatsioonidest

Sulle pakume:

  • Mitmekesist tööd, väljakutseid ja võimalusi areneda
  • Võimalust vähemalt kord aastasl mõnes välisriigis oma maailma ja teadmisi täiendada
  • Vähe bürokraatiat
  • Toredat meeskonda
  • Normaalset palka

Lisainfo:
Oma CV ja vabas vormis kaaskiri (miks Sind just e-turunduse valdkonnas töötamine huvitaks, mida arvad veebituru võimalustest, kuidas suhtud blogimisse jne) saada Tõnisele, temalt saad vajadusel ka lisainfot töö kohta.

E-POSTI SPETSIALIST (konkurss on läbi!)

Töö kirjeldus

E-maili turundus on üks otseturunduse viisidest. Sina assisteeriksid ning tegeleksid esialgu kampaaniate/uudiskirjade loomise (v.a. disain) ning nende välja saatmisega (vastava tarkvara abil). Lisaks loovale tekstikirjutamisele ehk copywriting‘ule ja “tehnilisele” poolele tähendab see ka suhtlemist nii ettevõtte sees kui ka (potentsiaalsete) klientide, partnerite ning listiomanikega.

Kuna altex tegeleb ka muude internetiturunduse valdkondadega, lisandub võimalus oma talenti teisteski e-turunduse suundades demonstreerida.

Nõudmised kandidaadile:

  • väga hea keeleoskus, nii suuline kui kirjalik: eesti ja inglise keel
  • elementaarsed tehnilised teadmised (HTML, CSS – ka praktilise kogemuse tasandil!)
  • tulemustele suunatud mõttelaad
  • eeldatavasti mõningad kogemused turunduse ja/või müügi alal

Ettevõte pakub:

  • 4 kuud katseaega
  • palk, mis vastab su kogemustele ja võimetele (alates 10,000 NET)
  • multikultuurne keskkond
  • kiiresti kasvav ettevõte
  • rohelised ja kollased seinad kontoris 🙂

Lisainfo:
Hetkel veab e-maili turundust Meelis Ojasild – tööle asuksid just tema parema käena. Talle võid saata ka kõik oma lisaküsimused (ning CV) antud tööpositsiooni kohta!

Update: Konkurss on lõppenud ja sobiv kandidaat leitud 🙂

Loading Facebook Comments ...