Blog

Tule internetiturunduse konverentsile Stockholmi 29-30. nov. 2007

Sisu on kuningas, kinnitavad viimased online-uuringud. Mida see tähendab? Aga muidugi seda, et sisu määrab internetis rohkem kui mistahes muu tegur.

IMC internetiturunduse konverents Stockholmis keskendubki sisuloomele ja selle promole – kuidas leida, hoida ja kasvatada kliendibaasi läbi internetikeskkondade ning kuidas muuta oma veebileht tõeliseks konkurentsieeliseks. Plaanid on ambitsioonikad, kuid sama muljetavaldav on ka ettekandjate nimekiri ja teemavalik, mis tõesti netiturunduse kõiki aspekte kaasata püüab.

Kõike siia kirja panna pole vast mõtet, sestap mainin neid, mida ise erilise innuga ootan:

Henrik Busch’i (GoViral, Taani) ettekanne “Welcome to the Media Youcracy, Goodbye to Media Feudalism” räägib muutuva meediamaastiku ärakasutamisest internetiturunduses.
Lars Nilsson’i (Apsis, Rootsi) ettekanne “Advanced E-mail Marketing Segmentation” täpselt sellest kõnelebki: kuidas võtta maksimumtulemus e-maili turundusest läbi segmenteerimise erinevate võimaluste. Haaa, meie jaoks on see hetkel muidugi vääääägagi kuum teema (loe järgmist altexi uudiskirja, seal pajatame mõndagi Spindo ja semgenteeritavate listide kohta!) ja nii võib öelda, et isiklik uudishimu on mul kombineeritud sügavalt äriliste eesmärkidega… 🙂
Esimese päeva hommikupooliku kolmas tähtootus on seotud Eesti e-maailmas veel lapsekingades oleva partnerturunduse ehk affiliate marketingiga. Seda teemat (ka web 2.0 ning m-turunduse lõikes) valgustab Evgeni Prussakov alias Geno AM Navigatorist.

Pärastlõunast ootan ennekõike Sofia Hallbergi (Libero) “Building a successful community”-t, sest kuigi sotsvõrgustike tähtsust enam keegi kahtluse alla seada ei tihka, pole meil ometigi võtta silmapaistvaid näiteid mistahes “mitte-meelelahutuslikus” valdkonnas tegutsevatest ettevõtetest, kes elujõulise veebikogukonna luua ja müügikanaliks keerata oleks suutnud.

Teine päev on (või tundub see vaid mulle nii?) oma ülesehituselt palju tõsisem – igaljuhul näib läbivateks terminiteks olevat testimine ja analüüs. Värvikaimaks ettekandeks saab ilmselt eye-tracking case-study (Morten Olsen, Dunderdog), samuti ootan erilise huviga Lars Nordströmi (L-soft, Rootsi) ettekannet “A/B Split and Multivariate Testing for E-mail Marketing: Challenging the Assumptions”.

Seminariettekanded on 20-minutilised ja sestap alust oodata intensiivseid ja sisutihedaid (ning äärmiselt tempokaid) konverentsipäevi. Omaette tähelepanu tasub pöörata paneeldiskussioonidele (kahe päeva peale tervelt 6!), mis vähemalt agendas oleva sisututvustuse põhjal üsna intrigeerivalt mõjuvad.

Igal juhul on altex marketing Stockholmis IMC konverentsil kohal nagu viis kopikat. Väga lahe oleks seal aga teisigi meie oma kodukandi tegijaid kohata!

Loading Facebook Comments ...

There is 1 comment .

Lars & Lennart

It’s going to be a truly international show.

People are joining the conference from Sweden, Norway, Denmark, Finland, Estonia, England, Scotland, the United States, Japan, Germany, the Netherlands, Belgium, Spain, Poland, Turkey, Switzerland, Russia, Hungary, and South Africa.

There will be speakers and panelists from more than 40 different companies who will cover subjects such as testing, affiliate marketing, competitive intelligence, e-mail marketing, mobile marketing, targeting, web analytics, viral marketing, social media, and more.

We hope to see many participants from Estonia.
🙂

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.