Blog

Uutmoodi pühad

Seoses sellega, et Eestis on üsna vähe riiklikke pühasid ning tihtipeale satuvad need nädalavahetusele, mis tähendab, et lisa puhkepäeva pole ette nähtud ja mis omakorda ei võimalda pühast täit rõõmu tunda, otsustas meie Boss meile anda pühadejärgsest esmaspäevast (või siis reedest, kui peaksime seda eelistama) pool päeva vabaks, et me saaksime Vabariigi sünnipäeva väärikalt tähistada ja sellest ka välja puhata. Pealegi me oleme ju rahvusvaheline firma ja võime mitme riigi kombeid austada. Ja miks mitte seda traditsiooni levitada ja inimeste argipäeva natuke rutiinist vabastada.
Ehk siis, hea firmajuht, kes sa oled otsinud viisi, kuidas oma töötajaid rõõmustada ja motiveerida, siin on Sinu võimalus. Võta meist eeskuju!
Pyhad

Loading Facebook Comments ...

There are 5 comments .

niisama —

Nii noorel riigil pole sobilik palju riigipühasid pidada. Teeks veel paarkümmend aastat hoolega tööd ja siis hakkaks lulli lööma

Reply »
esmekas —

Ja kuidas me siis õnnelike riikide hulka satume, kui varakult end haigeks rabame?

Ise ka mõtlesin, et riigi poolt peaks olema vähemalt ühe püha, riigi sünnipäeva, arvelt üks vaba päev — et kui jääb nädalavahetuse peale, siis nt esmaspäeval. Selle kohta on uuringuid ka tehtud, et eesti on üks vähimate puhkepäevadega riik. Eriti veel, kui kõik kipub nädalavahetustele. Sel aastal pole väga vaja õnneks muretseda — jõulupühad on vähemalt nädala sees:)

Reply »
Oleg —

Aga mõni inimene puhkab tööl. Kas nende peale mõtleb keegi?

Reply »
kris —

Äkki need inimesed, kes tööl puhkamas käivad, on juba ise enda peale mõelnud ega vaja eraldi käehoidmist?

Reply »
Robin Gurney

work to live not live to work

Reply »

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.