Blog

Vajame disainerit/koodimeistrit – KIIRE

Sama (allolev) tööpakkumine siis ka eestikeelsena…

altex kasvab kiirelt ning kui sa töötad veebianalüütika, e-maili turunduse, otsimootorioptimeerimise (SEO)/otsimootoriturunduse (SEM) või online PR vallas, siis tead kindlasti, et just need on valdkonnad, millesse järjest enam ettevõtteid investeerida tahab.

… ja et kõik, kes 2006/2007 neid testisid, on valmis suurendama oma investeeringuid. E-turundus on lahutamatu osa strateegilisest integreeritud turundusest.

Nii et meil on oma tiimi taas inimesi vaja… KOHE, palun 🙂

Enamasti oleks sinu töö seotud e-posti turundusega (kampaaniad, uudiskirjad), SEO ning võibolla et ka mõne mikrosaidi disaini ja sisuhaldusega (altexil on 6 veebilehte, uskuge või mitte).

Nii et sa oled kas hea kujundaja või tasemel progeja, ideaalis aga saad vähemalt mingil määral mõlemaga üheaegselt hakkama. Kõike seda, mida sa veel ei tea või ei oska, õpetame juba meie.

Meie tiimi tulleks saaksid sa töötada mainekate kaubamärkidega ning võimalused vastutusmäära tõusuks, palgahüpeteks ning reisimiseks on kõik täiesti olemas. Kõik altexi inimesed saavad osaleda välisriikides toimuvatel koolitustel ja seminaridel.

Sinult ootame väga kõrget tööeetikat ning tahet alati kliendi huvid esikohal hoida.
Me töötame palju, maksame keskmisest rohkem ning siit saadav kogemus on su tulevikus hindamatu väärtusega.

Sind on vaja juba nüüd – täiskohaga või osalise tööajaga!

Palk määratakse vastavalt sinu kogemusele (mitte vanusele) ning jääb 3-kuulisel katseajal vahemikku 10-15 000 neto. Juhul, kui sul on ette näidata muljetavaldav teadmiste- ja kogemustepagas, suurepärased disainioskused, laitmatu maine e-turunduse vallas ning suurte brändidega töötamise kogemus, võime rääkida ka teistsugustest palganumbritest.

Eesmärgiks on leida töötaja meie kontorisse, ent me oleme paindlikud – osaline kodukontorivõimalus on ka täiesti mõeldav (näiteks lapsevanematele).

Eeldused keeleoskusele: eesti, inglise ning ideaalis ka vene keele oskus. Vene keelt emakeelena kõnelev, ent vabalt eesti ja inglise keelt valdav inimene läheneks juba täidetud unistusele. 🙂

Kõik muud keeled on teretulnud – meil on projekte Rootsis, Norras, Soomes, Lätis ja Leedus.

Vanus: alates 21 aastat.

altex toetab võrdseid võimalusi ning tööle asumisel ei mängi sinu rass, rahvus, seksuaalne orientatsioon, sugu, usk või võimalikud erivajadused mingit rolli – peaasi, et kõik vajalik saaks korralikult tehtud.

Kui sul on eestikeelne CV, saada see Tõnisele (tonis ätt altex punkt ee või skype tonish50), inglisekeelse CV võiksid aga läkitada pigem Robinile (robin ätt altex punkt ee või skype altexor).

Loomulikult on meie jaoks mõiste “konfidentsiaalne” arusaadav – nii et kui soovid lihtsalt veidike taustainfot enne CV saatmist või midagi täpsustada, võid julgelt robinile skype’i hüpata (altexor)

ps. Tõnis on hetkel Londonis AdTechil, nii et käesoleva postituse lisasin mina tema ajutise asemikuna

Loading Facebook Comments ...

Share Your Thoughts!

Copyright ©2005-. All Rights Reserved.